Oddílové přihlašování on-line

on .

logousk plavo h100Chceme být "moderní" a taky "online" a tak jsem v oddíle díky portálu Slalom World spustili oddílovou online přihlášku na závody. Cílem je zjednodušit práci samotnému oddílu – členové se přihlásí sami (nebo podle nastavení je mohou přihlásit rodiče, trenér nebo kamarád) přes internet. Dnes klasický papír v loděnici, který pak vedoucí přepisuje a řeší, kdo koho vlastně přihlásil, tak už nemusí být potřeba, ale my jej budeme používat stále pro ty z vás, kteří nejsou "online".

Jak celý systém funguje:
1. Oddíl má svého správce přihlášek. Ten nastavuje, na jaké závody se budou moci závodníci z oddílu přihlašovat, kdy je konec přihlášek a kdo může koho na závod přihlásit.
2. Závodník může přihlásit sebe a případně někoho dalšího na závod – stačí 3 kliknutí, není nutné vypisovat jména ani registrační čísla. Pro přihlášení stačí připojení k internetu, klidně přes tablet nebo chytrý telefon.
3. Jakmile uplyne správcem nastavený čas pro přihlášky, systém sám vytvoří oddílovou přihlášku a pošle ji správci. Ten ji buď doplní, nebo jen přepošle organizátorovi závodu.

www.slalom-world.com/oddil
nebo
http://www.vodackyareal.cz/usk-praha/prihlaska-na-zavody

Na stránce najdete možnost zažádat o přístup do systému a přihlašovat se.

 


Rodiče dětí můžou zažádat o možnost přihlašovat své děti apod.

 

Ukázka vzhledu oddílové přihlášky

oddilova prihlaska